Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program MCM od září 2009

4. 6. 2009

Na základě zkušeností z pomalu končícího školního roku v MC už nějaký čas přemýšlíme, jak upravit náš program, aby co nejlépe vyhovoval Vám, našim klientům, a zároveň využil všech možností, které máme my, coby organizátoři, k dispozici.

Na naší straně se leccos změnilo – složení týmu, který organizuje aktivity MC, i nezbytné zajištění našich aktivit. Bohužel jsme letos dostaly jen symbolickou dotaci ze Středočeského kraje, na druhé straně ale máme i nadále skvělé zázemí díky podpoře obce, TJ Sokol i základní školy. A právě změny, které – jak všichni doufáme – zaznamená sama škola už od září (rozšíření o 4 třídy formou kontejnerové přístavby), nám dovolí se více rozmáchnout v budově družiny v Příčné ulici.

Optimisticky tedy vidíme možný program zhruba tak, jak se dočtete na následujících řádcích (a postupně podrobněji i na speciální stránce). Při dolaďování programu nám velmi nám pomůžete, když svůj předběžný zájem o jednotlivé aktivity vyjádříte již nyní vyplněním registračního formuláře (registrace je předběžná, tudíž nezávazná). Nový program se naplno rozběhne v druhé polovině září, informace k jednotlivým kroužkům a kurzům budeme průběžně upřesňovat.


MCM od září 2009

Pokračování osvědčených programů:

  • Cvičení dětí s maminkami
  • Herna s angličtinou pro děti od 2 let a jejich doprovod (říkanky a písničky pro děti a základní konverzace pro dospělé)
  • Hudební škola YAMAHA pro děti ve věku od 4 měsíců do 4 let, kurzy pro „pokročilé“ i nové zájemce
  • Výtvarka


Nové programy (pro děti od 3 let bez maminek):

  • Angličtina s jazykovou školou Profi English (skupinky po 5 dětech podle věku)
  • Kroužek taneční a pohybové výchovy


U všech programů se bude vybírat předplatné, prosíme o předběžnou registraci
zde!