Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herna s angličtinou - nový program MCM

4. 5. 2009

ObrazekOd 4. května zahajujeme pondělní hernu s angličtinou - tj. každé pondělí od 10 do 11 hodin v Družině, zhruba 15 minut pro děti, zbytek "konverzaci" pro maminky (popř. jiný doprovod). Cena bude 50,- Kč za rodinu (úvodní hodina bude zdarma).

Dětský blok je určený pro menší děti (zhruba 2-4 roky), které se formou písniček, básniček a jednoduchých her seznámí s existencí angličtiny. Konverzace pro maminky není omezena žádnou úrovní, ale vzhledem k charakteru kurzu se předpokládá alespoň základní schopnost komunikovat v angličtině. Do prázdnin by bychom se rády soustředily na praktická témata, která Vám mohou pomoci třeba o dovolené, ale zaměření hodin můžeme přizpůsobit zájmu.

Lektorka - paní Andrea Witney - je Češka, která strávila 11 let v Anglii, navíc maminka dvou dětí, které vychovává dvojjazyčně.

Pro starší děti, které už mají nějaké zkušenosti s angličtinou, připravujeme od září kurzy ve spolupráci s jazykovou školou. Podrobnosti oznámíme co nejdříve.

(Dospělí, kteří by měli zájem o kurz pro mírně pokročilé, jsou srdečně zváni do již rok probíhajícího večerního kurzu, který se koná vždy ve čtvrtek od 18.30 v Družině - stačí přijít a zkusit si, zda Vám úroveň pokročilosti a styl výuky vyhovují. Cena je 300,- Kč za blok 8 lekcí.)