Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chybí vám v Mukařově dětské hřiště? Pomozte ho postavit!

25. 7. 2008
Obrazek
Vizualizace Tomovy parky s.r.o.
Díky Nadaci Jistota Komerční banky, příspěvku z obecního rozpočtu a přízni sponzorů z řad podnikatelů z blízkého okolí (Miroslav Šmíd, Betonárka Mukařov) bude mít i Mukařov už od září dětské hřiště, na němž se nebudou nudit malé ani větší děti.

Po dohodě mezi obecním zastupitelstvem a Základní školou bylo rozhodnuto, že hřiště vznikne na pozemku u družiny v Příčné ulici. Realizaci si vzalo na starost Mateřské centrum při o.s. Mukařov-sko, jako dodavatel byla vybrána společnost Tomovy parky s.r.o. S ohledem na dostupné prostředky bude v první etapě vybudována sestava „Hrad Mokřina“, která obsahuje množství prvků atraktivních pro různé věkové kategorie.

Vzhledem k finanční náročnosti atestovaných prvků však dostupné prostředky nestačí na dodavatelský způsob realizace. Věříme ale, že se v Mukařově a okolí najdou dobrovolníci (ve dnech 25. – 27. srpna potřebujeme na každý den tři), kteří budou schopni přiložit ruku k dílu a pomoci s instalací objednané sestavy pod odborným vedením dodavatele.

Zájemci, hlaste se, prosím, na telefonu 608 047 196 nebo e-mailu mc-mukarov-sko@seznam.cz.

Předem všem děkujeme jménem dětí i maminek a těšíme se, že se 1. září sejdeme na slavnostním otevření hřiště (o přesném času a programu budeme informovat na plakátech a webu obce a Mateřského centra, postup prací můžete sledovat i zde).